Elektryka


Firma Bau-Technik świadczy różnego rodzaju usługi związane z elektryką. Zakładamy instalacje elektryczne oraz odgromowe, a także zajmujemy się konserwacją poszczególnych elementów instalacji. Doradzimy Państwu, w jaki sposób korzystać z prądu w dużych zakładach i przedsiębiorstwach, by zmniejszyć rachunki za energię. Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych przemysłowych oraz nieprzemysłowych.

Przemysłowe instalacje elektryczne

Stały dostęp do prądu jest podstawą funkcjonowania wielu przedsiębiorstw. Przerwy w dostępie do energii, a także niewłaściwie działająca instalacja mogą prowadzić do bardzo kosztownych przestojów. Jak się przed tym zabezpieczyć?

Najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy będą wiedzieli, gdzie umieścić elementy instalacji takie jak kable czy transformatory. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu instalacji przemysłowych dla małych i dużych firm. Są w stanie stworzyć projekt, a następnie wykonać instalację, która będzie nie tylko wydajna, ale również bezpieczna dla Państwa pracowników.

Podczas planowania instalacji bierzemy pod uwagę aspekty takie jak:

  • wielkość zakładu produkcyjnego,
  • rodzaj wytwarzanych produktów (np. czy są łatwopalne),
  • rodzaj wykorzystywanych maszyn,
  • rozmieszczenie pozostałych instalacji.

Sposoby zasilania zakładów przemysłowych

W Polsce istnieje kilka możliwości zasilania zakładów przemysłowych. Największe z nich pobierają prąd za pomocą linii zasilających, które gwarantują stały dostęp do energii z sieci elektroenergetycznej wysokiego lub średniego napięcia.

W niektórych zakładach przemysłowych stosuje się również zasilanie kombinowane. Mniejsze zakłady zasilane są najczęściej z sieci niskiego napięcia.

Alternatywą dla komercyjnych źródeł prądu jest zainwestowanie w odnawialne źródła energii, takie jak panele fotowoltaiczne, które umożliwiają korzystanie z ekologicznej energii przez cały rok.

Zobacz przykładowe realizacje


Elektryka
Elektryka
Elektryka
Elektryka
Bau-Technik

Bau-Technik - Gwarancja jakości

Dlaczego my?

nasza oferta dopasowana jest do Państwa oczekiwań. Do naszych zleceń podchodzimy profesjonalnie i rzetelnie!

Wykwalifikowana kadra

Nasza kadra to wykwalifgikowany zespół ekspertów.

Zlecenie na czas

Wykonujemy nasze zlecenia zgodnie z założonym harmonogramem czasowym.

Złóż ofertę
Bau-Technik
Bau-Technik
Bau-Technik
Elektryka
  • Oferta: Elektryka
Dział: Obsługa klienta

Elektryka w Twoim domu!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

    Call Now Button